Kontakt

PRO ACADEMIA Małecka Wiater Spółka Jawna,
00-770 Warszawa
ul. Piwarskiego 11/88
telefon: +48-796-999-560,
+48-796-999-561

wyślij nam e-mail

Katarzyna Małecka

Katarzyna Agata Małecka

r. pr. Katarzyna Agata Małecka

Radca prawny. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku „prawo”. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym oraz prawie gospodarczym.

Wieloletni pracownik, a następnie Dyrektor Departamentu Organizacji Szkół Wyższych w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W latach 2003-2009 ekspert Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i funkcjonowania instytucji w obszarze szkolnictwa wyższego, nauki i oświaty.

Realizując obowiązki zawodowe współpracowała z następującymi instytucjami: Sejmem i Senatem RP, Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, ministerstwami, Radą Główną Szkolnictwa Wyższego, Polską Komisją Akredytacyjną, Centralną Komisją do Spraw Stopni i Tytułów, Krajową Reprezentacją Doktorantów, Parlamentem Studentów RP, Biurem Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej, Narodową Agencją Programu Socrates/Erasmus, a także konferencjami rektorów.


 
Copyright © 2009-2011 PRO ACADEMIA